Kanapa Alcohol алкогольний бар м. Чернівці

Чернівці, 2015 рік. Для невеличкого міста концепція бару не знайома взагалі. Так, наприклад, є паби, де в плануванні завжди використані  великі сидячі столи для компаній, і є клуби, де хоч барна стійка і відіграє важливу роль, але посадкові місця частіше м’які диванчики з невисокими столиками.

Дизайн інтрер'єру бару Канапа

Якщо описувати концепцію бару, то можна розпочати з того, що сюди не приходять за певним продуктом, сюди приходять за спілкуванням. Це той рідкий випадок коли гості готові проводити час навстоячки в тісноті, аби тільки спілкуватись в хорошій компанії потягуючи алкоголь. Саме опираючись на таку концепцію закладу ми створили невеличкі столи 600х600мм, половину залишили високими, половину опустили на дивани з розкладними стільчиками. Завдяки такому плануванню ми змогли в невеличкому приміщенні всього в 40 кв.м. залу помістити робочу зону барменів та 32 посадкових місця, а якщо це п’ятниця, то тут можна налічити біля 70 відвідувачів, і від цього атмосфера шумного алкогольного бару стає тільки цікавішою.

Чудова підоснова для людного бару: боковий вхід, високі стелі, великі вікна. Щоб підкреслити висоту приміщення стелю пофарбували в темносірий, опустили над столами люстри з тьмяним світлом та прокинули по приміщенню жевріючі гірлянди. Так ми досягнули ефекту зоряного неба, і в результаті, за джерелом світла не помітна стеля, а тільки глибина.

В інтер’єрі використано багато металевих конструкцій з сітками, натуральне дерево та біла керамічна плитка з фацетом. Стіни обробленні грубою стартовою шпаклівкою та тоновані в темний та світлий сірий відтінок. Одним з кольорових акцентів в приміщенні є плитка майоліка на барній стійці. Попри стіну розмістили диван, а над ним під кутом повісили дзеркала з широкими багатими рамами.

З графікою все просто. Оскільки заклад алкогольний ми поставили винний бокал, обвели його дно, і з гарним каліграфічним почерком лаконічно написали "Канапа". Так, попиваючи щось в Канапі Ви зможете прикласти свій бокал на фірмовий костер і ободок бокалу ляже рівно на логотип. Все прекрасне робиться просто і зі смаком.  

Звісно, хтось скаже, що Канапа темнувата. Так темнувата, як і кращі бари Нью-Йорка.

Але краще про атмосферу розповість це відео:

 

 

або це:

 

Чернівці  2015

Наступний проект