Шипучка коктейльний бар

Концепція закладу можливо найважливіша і неймовірно  відповідальна складова проекту. Але гарно пропрацювавши концепцію бачення дизайну, меню і атмосфери стає зрозумілим і легким. Саме так і було з Шипучкою. Шипучка - улюблений напій радянської молоді 70х-80х років. Часом його називали підробкою під шампанське, він завоював популярність зокрема своєю низькою ціною ціною та широкою присутністю на полицях магазинів. На ділі це яблучне ігристе вино, щось на зразок сидру, солодкувате на смак, представлений декількома видами.

А що вже робило цю концепцію місцевою легендою так це походження. Чернівецька область на весь радянський союз славилась своїми яблуками, тож стати епіцентром індустрії яблучних вин було призначено долею. Отже на початок проектування мали наступні джерела натхнення: робота з ігристими винами, радянська епоха, локальна чернівецька історія, тип закладу коктейльний бар.

 

Приміщення складається з двох залів, один зробили стоячим, натхненні радянськими буфетами, інший - сидячим. Варто відзначити, що робота над шипучкою це робота над контрастами, попри концепцію радянського буфету з наддешевим алкоголем ми створювали вишуканий та елегантний коктейльний бар. Так, наприклад, поруч з облізлою від штукатурки цегляною стіною з зовнішніми трубами висять багаті могнями кришталеві люстри та мармурові, обрамлені металом, столи. Під сіткою-рябицею, обплетеною живими рослинами, чисті і близкучі дзеркала, а чорні ромбики на стіні підтримані легкою мозаїкою на підлозі.

Велику увагу за баром займає стелаж для вин, а його форма ромбиків чудово підтримує загальний тон закладу. Вага стелажу настільки велика, що на несучу конструкцію з металу прийшлось робити маленьку ферму з металу.

Особливим елементом інтер‘єру, а пізніше і графіки, стали Ша-світильники. Таку композицію підглянули на фото одного старого московського буфету, адаптували до сучасності, погрались з яскравістю і вуаля - Ша-світильник готовий. Чого Ша? А того що нагадує букву Ш, Шипучка.

Про Шипучку можна говорити довго, але точно приємніше буде говорити про неї за бокалом чудового коктейлю, браво, Ї в Шипучці вистачає. Будете в Чернівцях - заходьте!

Чернівці  2017

Наступний проект