Yugo coffee кав'ярня м. Чернівці

Коли ми прийшли на об'єкт і побачили величезні вікна, зрозуміли, що інтер'єр буде світлим і яскравим. Скандинавський стиль інтер'єру сюди аж напрошувався. Браво, бренд до всього цього прекрасно підійшов. Так ми почали розробляти інтер'єр для міської кав'ярні "YUGO coffee".

Оскільки приміщення невеличке, але високе, прийшлось подружитись з дзеркалами. Завдяки металевими розмежувачами по вертикалі підсилили враження високих стель,  а завершення дзеркал поєднали з густою лінією звисаючої зелені. В кав'ярні дивакувате планування, і одразу при вході нас зупиняє барна стійка, оскільки акцент на формат to go.

 

Загалом це світлий білий інтер'єр з яскравими плямами гарячого жовтого та блакитного. Тут обов'язковий елемент скандинавського стилю - натуральне дерево і, звісно, ніяких штор.

 

Особливим елементом кав'ярні стали жовтогарячі відкоси. На їхньому фоні можна знайти багато портретів в Інстаграмі. І взагалі варто зауважити, що фотографії Yugo Coffe виходять надзвичайно приємними, такій кількості природнього світла позаздрить не одна кав'ярня.

Ну а найпопулярніші місця, звісно, це столики біля вікон. Тут, здається, і без допомоги дизайнера все було зрозуміло.

Так, це я на фото.

Чернівці  2017

 

Наступний проект